Per Race Start List


* The following are NOT official starting orders for TT events.

Session: 1
Junior 9-12 Kilo Record
Num First Last Team Cat
25 Liam Chentnik Kenosha Velosport Cycling 5
41 Graham Linquist Kenosha Velosport Cycling 5
51 Wyatt Frey 5
57 Bennet Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 5
110 Hadler Van Male 5
144 Hadley West Kenosha Velosport Cycling 5
152 Violet Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling 5
140 Oscar Garner George Garner Cyclery 4
Cat 5 (Novice) Kilo Record
Num First Last Team Cat
95 Ben Van Male Kenosha Velosport Cycling 5
10 Michael Becker Kenosha Velosport Cycling 4
Junior 13-14 Kilo Record
Num First Last Team Cat
22 Sloan Becker Kenosha Velosport Cycling 5
76 Leni Shelton 5
84 Savannah Smith Kenosha Velosport Cycling 5
121 Macy Ziegelbauer 5
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
75 Barret Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 4
Women Open Kilo Record
Num First Last Team Cat
22 Sloan Becker Kenosha Velosport Cycling 5
84 Savannah Smith Kenosha Velosport Cycling 5
152 Violet Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling 5
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
14 Celine Stichert Kenosha Velosport Cycling 4
36 Olivia Davidson Kenosha Velosport Cycling 4
64 Stella Bickham-Okoniewski Gelbbrucke - Spirit of Sport 3
80 Claire Kudlata Monarch Racing 3
123 Piper Yde 3
191 Jacqueline Wunrow PSIMET Racing 3
Cat 4 Kilo Record
Num First Last Team Cat
31 Uriah Pittman Gelbbrucke - Spirit of Sport 4
24 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling 4
72 Rit Booth Hampshire Cycle Club 4
75 Barret Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 4
98 Jason McDowell Gelbbrucke - Spirit of Sport 4
140 Oscar Garner George Garner Cyclery 4
141 Stephen Wunrow PSIMET Racing 4
153 Nick Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling 4
Junior 15-18 Kilo Record
Num First Last Team Cat
24 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling 4
Cat 3 Kilo Record
Num First Last Team Cat
4 Craig Billings Brazen Dropouts 3
6 Joaquin Medina garzon Hot Tubes Development Cycling Team Inc. 3
93 Hunter Bailey 3
Cat 1/2 Kilo Record
Num First Last Team Cat
5 Devin Hatch Team Wisconsin Cycling 2
20 Robert Springer Kenosha Velodrome Racing LTD 2
27 Tom Driver 606 Racing 2
34 Carl Norris 606 Racing 2
65 Kaz Milas Kenosha Velosport Cycling 2
99 Alexander Riva Kenosha Velosport Cycling 2
199 Logan Powers KLiCK Cycling 2
40 Jonathan Fraley 1
Session: 2
Juniors 9-12 Point a Lap
Num First Last Team Cat
25 Liam Chentnik Kenosha Velosport Cycling 5
41 Graham Linquist Kenosha Velosport Cycling 5
51 Wyatt Frey 5
57 Bennet Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 5
110 Hadler Van Male 5
144 Hadley West Kenosha Velosport Cycling 5
152 Violet Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling 5
140 Oscar Garner George Garner Cyclery 4
Cat 5 (Novice) Point a Lap
Num First Last Team Cat
95 Ben Van Male Kenosha Velosport Cycling 5
10 Michael Becker Kenosha Velosport Cycling 4
Cat 4/5 Point a Lap
Num First Last Team Cat
95 Ben Van Male Kenosha Velosport Cycling 5
31 Uriah Pittman Gelbbrucke - Spirit of Sport 4
10 Michael Becker Kenosha Velosport Cycling 4
24 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling 4
72 Rit Booth Hampshire Cycle Club 4
75 Barret Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 4
98 Jason McDowell Gelbbrucke - Spirit of Sport 4
140 Oscar Garner George Garner Cyclery 4
141 Stephen Wunrow PSIMET Racing 4
153 Nick Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling 4
Juniors 13-14 Point a Lap
Num First Last Team Cat
22 Sloan Becker Kenosha Velosport Cycling 5
76 Leni Shelton 5
84 Savannah Smith Kenosha Velosport Cycling 5
121 Macy Ziegelbauer 5
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
75 Barret Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 4
Juniors 13-18 Point a Lap
Num First Last Team Cat
22 Sloan Becker Kenosha Velosport Cycling 5
76 Leni Shelton 5
84 Savannah Smith Kenosha Velosport Cycling 5
121 Macy Ziegelbauer 5
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
24 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling 4
75 Barret Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 4
Women Open Point a Lap
Num First Last Team Cat
22 Sloan Becker Kenosha Velosport Cycling 5
84 Savannah Smith Kenosha Velosport Cycling 5
152 Violet Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling 5
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
14 Celine Stichert Kenosha Velosport Cycling 4
36 Olivia Davidson Kenosha Velosport Cycling 4
64 Stella Bickham-Okoniewski Gelbbrucke - Spirit of Sport 3
80 Claire Kudlata Monarch Racing 3
123 Piper Yde 3
191 Jacqueline Wunrow PSIMET Racing 3
Cat 3 Point a Lap
Num First Last Team Cat
4 Craig Billings Brazen Dropouts 3
6 Joaquin Medina garzon Hot Tubes Development Cycling Team Inc. 3
93 Hunter Bailey 3
Cat 1/2/3 Point a Lap
Num First Last Team Cat
4 Craig Billings Brazen Dropouts 3
6 Joaquin Medina garzon Hot Tubes Development Cycling Team Inc. 3
93 Hunter Bailey 3
5 Devin Hatch Team Wisconsin Cycling 2
20 Robert Springer Kenosha Velodrome Racing LTD 2
27 Tom Driver 606 Racing 2
34 Carl Norris 606 Racing 2
65 Kaz Milas Kenosha Velosport Cycling 2
99 Alexander Riva Kenosha Velosport Cycling 2
199 Logan Powers KLiCK Cycling 2
40 Jonathan Fraley 1
Masters 40+ Point a Lap
Num First Last Team Cat
4 Craig Billings Brazen Dropouts 3
20 Robert Springer Kenosha Velodrome Racing LTD 2
27 Tom Driver 606 Racing 2
34 Carl Norris 606 Racing 2
40 Jonathan Fraley 1
Session: 3
Juniors 9-12 Points
Num First Last Team Cat
25 Liam Chentnik Kenosha Velosport Cycling 5
41 Graham Linquist Kenosha Velosport Cycling 5
51 Wyatt Frey 5
57 Bennet Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 5
110 Hadler Van Male 5
144 Hadley West Kenosha Velosport Cycling 5
152 Violet Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling 5
140 Oscar Garner George Garner Cyclery 4
Cat 4/5 Points
Num First Last Team Cat
95 Ben Van Male Kenosha Velosport Cycling 5
31 Uriah Pittman Gelbbrucke - Spirit of Sport 4
10 Michael Becker Kenosha Velosport Cycling 4
24 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling 4
72 Rit Booth Hampshire Cycle Club 4
75 Barret Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 4
98 Jason McDowell Gelbbrucke - Spirit of Sport 4
140 Oscar Garner George Garner Cyclery 4
141 Stephen Wunrow PSIMET Racing 4
153 Nick Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling 4
Juniors 13-18 Points
Num First Last Team Cat
22 Sloan Becker Kenosha Velosport Cycling 5
76 Leni Shelton 5
84 Savannah Smith Kenosha Velosport Cycling 5
121 Macy Ziegelbauer 5
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
24 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling 4
75 Barret Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 4
Women Open Points
Num First Last Team Cat
22 Sloan Becker Kenosha Velosport Cycling 5
84 Savannah Smith Kenosha Velosport Cycling 5
152 Violet Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling 5
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
14 Celine Stichert Kenosha Velosport Cycling 4
36 Olivia Davidson Kenosha Velosport Cycling 4
64 Stella Bickham-Okoniewski Gelbbrucke - Spirit of Sport 3
80 Claire Kudlata Monarch Racing 3
123 Piper Yde 3
191 Jacqueline Wunrow PSIMET Racing 3
Cat 1/2/3 Points
Num First Last Team Cat
4 Craig Billings Brazen Dropouts 3
6 Joaquin Medina garzon Hot Tubes Development Cycling Team Inc. 3
93 Hunter Bailey 3
5 Devin Hatch Team Wisconsin Cycling 2
20 Robert Springer Kenosha Velodrome Racing LTD 2
27 Tom Driver 606 Racing 2
34 Carl Norris 606 Racing 2
65 Kaz Milas Kenosha Velosport Cycling 2
99 Alexander Riva Kenosha Velosport Cycling 2
199 Logan Powers KLiCK Cycling 2
40 Jonathan Fraley 1