Per Race Start List


* The following are NOT official starting orders for TT events.

Session: 1
Junior 9-12 Elimination
Num First Last Team Cat
25 Liam Chentnik Kenosha Velosport Cycling 5
41 Graham Linquist Kenosha Velosport Cycling 5
51 Wyatt Frey 5
57 Bennet Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 5
110 Hadler Van Male 5
132 William Lawler The Pony Shop 5
180 Jonathan Knuth The Pony Shop 5
11 Brooklyn Becker Kenosha Velosport Cycling 5
144 Hadley West Kenosha Velosport Cycling 5
152 Violet Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling 5
140 Oscar Garner George Garner Cyclery 4
Junior 13-14 Elimination
Num First Last Team Cat
62 Samuel Truesdale The Pony Shop 5
83 Trenton Kasianowicz Kenosha Velosport Cycling 5
22 Sloan Becker Kenosha Velosport Cycling 5
49 Monica Delgado Kenosha Velosport Cycling 5
76 Leni Shelton 5
84 Savannah Smith Kenosha Velosport Cycling 5
121 Macy Ziegelbauer 5
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
75 Barret Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 4
Cat 5. (Novice) Elimination
Num First Last Team Cat
62 Samuel Truesdale The Pony Shop 5
83 Trenton Kasianowicz Kenosha Velosport Cycling 5
95 Ben Van Male Kenosha Velosport Cycling 5
31 Uriah Pittman Gelbbrucke - Spirit of Sport 4
10 Michael Becker Kenosha Velosport Cycling 4
24 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling 4
72 Rit Booth Hampshire Cycle Club 4
98 Jason McDowell Gelbbrucke - Spirit of Sport 4
153 Nick Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling 4
291 George Swinand 4
Cat 4 Elimination
Num First Last Team Cat
31 Uriah Pittman Gelbbrucke - Spirit of Sport 4
24 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling 4
72 Rit Booth Hampshire Cycle Club 4
98 Jason McDowell Gelbbrucke - Spirit of Sport 4
153 Nick Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling 4
Junior 15-18 Elimination
Num First Last Team Cat
24 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling 4
291 George Swinand 4
36 Olivia Davidson Kenosha Velosport Cycling 4
64 Stella Bickham-Okoniewski Gelbbrucke - Spirit of Sport 3
199 Logan Powers KLiCK Cycling 2
Women Open Eliminaiton
Num First Last Team Cat
14 Celine Stichert Kenosha Velosport Cycling 4
64 Stella Bickham-Okoniewski Gelbbrucke - Spirit of Sport 3
123 Piper Yde 3
7 Lucy Foss 2
Cat 3 Elimination
Num First Last Team Cat
35 Curran Beckler Brazen Dropouts 3
Cat 1/2/3 Elimination
Num First Last Team Cat
35 Curran Beckler Brazen Dropouts 3
5 Devin Hatch Team Wisconsin Cycling 2
20 Robert Springer Kenosha Velodrome Racing LTD 2
65 Kaz Milas Kenosha Velosport Cycling 2
99 Alexander Riva Kenosha Velosport Cycling 2
199 Logan Powers KLiCK Cycling 2
Session: 2
Junior 9-14 Schulte Points Race
Num First Last Team Cat
25 Liam Chentnik Kenosha Velosport Cycling 5
41 Graham Linquist Kenosha Velosport Cycling 5
51 Wyatt Frey 5
57 Bennet Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 5
62 Samuel Truesdale The Pony Shop 5
83 Trenton Kasianowicz Kenosha Velosport Cycling 5
110 Hadler Van Male 5
132 William Lawler The Pony Shop 5
180 Jonathan Knuth The Pony Shop 5
11 Brooklyn Becker Kenosha Velosport Cycling 5
22 Sloan Becker Kenosha Velosport Cycling 5
49 Monica Delgado Kenosha Velosport Cycling 5
76 Leni Shelton 5
84 Savannah Smith Kenosha Velosport Cycling 5
121 Macy Ziegelbauer 5
144 Hadley West Kenosha Velosport Cycling 5
152 Violet Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling 5
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
75 Barret Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 4
140 Oscar Garner George Garner Cyclery 4
Junior 15-18 Schulte Points Race
Num First Last Team Cat
62 Samuel Truesdale The Pony Shop 5
83 Trenton Kasianowicz Kenosha Velosport Cycling 5
22 Sloan Becker Kenosha Velosport Cycling 5
49 Monica Delgado Kenosha Velosport Cycling 5
76 Leni Shelton 5
84 Savannah Smith Kenosha Velosport Cycling 5
121 Macy Ziegelbauer 5
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
24 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling 4
75 Barret Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 4
291 George Swinand 4
36 Olivia Davidson Kenosha Velosport Cycling 4
64 Stella Bickham-Okoniewski Gelbbrucke - Spirit of Sport 3
199 Logan Powers KLiCK Cycling 2
Cat 5 Scratch
Num First Last Team Cat
62 Samuel Truesdale The Pony Shop 5
83 Trenton Kasianowicz Kenosha Velosport Cycling 5
95 Ben Van Male Kenosha Velosport Cycling 5
10 Michael Becker Kenosha Velosport Cycling 4
291 George Swinand 4
Cat 4 Scratch
Num First Last Team Cat
31 Uriah Pittman Gelbbrucke - Spirit of Sport 4
24 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling 4
72 Rit Booth Hampshire Cycle Club 4
98 Jason McDowell Gelbbrucke - Spirit of Sport 4
153 Nick Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling 4
Women's Open Scratch
Num First Last Team Cat
14 Celine Stichert Kenosha Velosport Cycling 4
64 Stella Bickham-Okoniewski Gelbbrucke - Spirit of Sport 3
123 Piper Yde 3
7 Lucy Foss 2
Cat 3 Scratch
Num First Last Team Cat
35 Curran Beckler Brazen Dropouts 3
Cat 1/2/3 Scratch
Num First Last Team Cat
35 Curran Beckler Brazen Dropouts 3
5 Devin Hatch Team Wisconsin Cycling 2
20 Robert Springer Kenosha Velodrome Racing LTD 2
65 Kaz Milas Kenosha Velosport Cycling 2
99 Alexander Riva Kenosha Velosport Cycling 2
199 Logan Powers KLiCK Cycling 2
Masters 40+ Point a Lap
Num First Last Team Cat
20 Robert Springer Kenosha Velodrome Racing LTD 2
Session: 3
Juniors 9-12 Scratch
Num First Last Team Cat
25 Liam Chentnik Kenosha Velosport Cycling 5
41 Graham Linquist Kenosha Velosport Cycling 5
51 Wyatt Frey 5
57 Bennet Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 5
110 Hadler Van Male 5
132 William Lawler The Pony Shop 5
180 Jonathan Knuth The Pony Shop 5
11 Brooklyn Becker Kenosha Velosport Cycling 5
144 Hadley West Kenosha Velosport Cycling 5
152 Violet Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling 5
140 Oscar Garner George Garner Cyclery 4
Juniros 9-14 Unknown Distance
Num First Last Team Cat
25 Liam Chentnik Kenosha Velosport Cycling 5
41 Graham Linquist Kenosha Velosport Cycling 5
51 Wyatt Frey 5
57 Bennet Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 5
62 Samuel Truesdale The Pony Shop 5
83 Trenton Kasianowicz Kenosha Velosport Cycling 5
110 Hadler Van Male 5
132 William Lawler The Pony Shop 5
180 Jonathan Knuth The Pony Shop 5
11 Brooklyn Becker Kenosha Velosport Cycling 5
22 Sloan Becker Kenosha Velosport Cycling 5
49 Monica Delgado Kenosha Velosport Cycling 5
76 Leni Shelton 5
84 Savannah Smith Kenosha Velosport Cycling 5
121 Macy Ziegelbauer 5
144 Hadley West Kenosha Velosport Cycling 5
152 Violet Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling 5
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
75 Barret Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 4
140 Oscar Garner George Garner Cyclery 4
Juniors 15-18 Unknown Distance
Num First Last Team Cat
25 Liam Chentnik Kenosha Velosport Cycling 5
41 Graham Linquist Kenosha Velosport Cycling 5
51 Wyatt Frey 5
57 Bennet Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 5
62 Samuel Truesdale The Pony Shop 5
83 Trenton Kasianowicz Kenosha Velosport Cycling 5
110 Hadler Van Male 5
132 William Lawler The Pony Shop 5
180 Jonathan Knuth The Pony Shop 5
11 Brooklyn Becker Kenosha Velosport Cycling 5
22 Sloan Becker Kenosha Velosport Cycling 5
49 Monica Delgado Kenosha Velosport Cycling 5
76 Leni Shelton 5
84 Savannah Smith Kenosha Velosport Cycling 5
121 Macy Ziegelbauer 5
144 Hadley West Kenosha Velosport Cycling 5
152 Violet Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling 5
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
24 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling 4
75 Barret Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 4
140 Oscar Garner George Garner Cyclery 4
291 George Swinand 4
36 Olivia Davidson Kenosha Velosport Cycling 4
64 Stella Bickham-Okoniewski Gelbbrucke - Spirit of Sport 3
199 Logan Powers KLiCK Cycling 2
Cat 4/5 Points
Num First Last Team Cat
62 Samuel Truesdale The Pony Shop 5
83 Trenton Kasianowicz Kenosha Velosport Cycling 5
95 Ben Van Male Kenosha Velosport Cycling 5
31 Uriah Pittman Gelbbrucke - Spirit of Sport 4
10 Michael Becker Kenosha Velosport Cycling 4
24 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling 4
72 Rit Booth Hampshire Cycle Club 4
98 Jason McDowell Gelbbrucke - Spirit of Sport 4
153 Nick Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling 4
291 George Swinand 4
Women's Open Points
Num First Last Team Cat
14 Celine Stichert Kenosha Velosport Cycling 4
64 Stella Bickham-Okoniewski Gelbbrucke - Spirit of Sport 3
123 Piper Yde 3
7 Lucy Foss 2
Cat 1/2/3 Points
Num First Last Team Cat
35 Curran Beckler Brazen Dropouts 3
5 Devin Hatch Team Wisconsin Cycling 2
20 Robert Springer Kenosha Velodrome Racing LTD 2
65 Kaz Milas Kenosha Velosport Cycling 2
99 Alexander Riva Kenosha Velosport Cycling 2
199 Logan Powers KLiCK Cycling 2