Per Race Start List


* The following are NOT official starting orders for TT events.

Session: 1
Junior 9-12 Elimination
Num First Last Team Cat
57 Bennet Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 5
70 Brayden Erickson Kenosha Velosport Cycling 5
144 Hadley West Kenosha Velosport Cycling 5
Junior 13-14 Elimination
Num First Last Team Cat
57 Bennet Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 5
70 Brayden Erickson Kenosha Velosport Cycling 5
49 Monica Delgado Kenosha Velosport Cycling 5
121 Macy Ziegelbauer 5
144 Hadley West Kenosha Velosport Cycling 5
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
Junior 15-18 Elimination
Num First Last Team Cat
49 Monica Delgado Kenosha Velosport Cycling 5
121 Macy Ziegelbauer 5
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
24 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling 4
Women Open Elimination
Num First Last Team Cat
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
14 Celine Stichert Kenosha Velosport Cycling 4
36 Olivia Davidson Kenosha Velosport Cycling 4
Cat 4 Elimination
Num First Last Team Cat
31 Uriah Pittman Gelbbrucke - Spirit of Sport 4
24 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling 4
Cat 1/2 Elimination
Num First Last Team Cat
46 Jeffrey Perkins 2
99 Alexander Riva Kenosha Velosport Cycling 2
185 Roderick DeJesus Northbrook Cycle Committee 2
Session: 2
Junior 9-12 Unknown Distance
Num First Last Team Cat
57 Bennet Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 5
70 Brayden Erickson Kenosha Velosport Cycling 5
144 Hadley West Kenosha Velosport Cycling 5
Junior 13-14 Unknown Distance
Num First Last Team Cat
57 Bennet Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 5
70 Brayden Erickson Kenosha Velosport Cycling 5
49 Monica Delgado Kenosha Velosport Cycling 5
121 Macy Ziegelbauer 5
144 Hadley West Kenosha Velosport Cycling 5
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
Junior 15-18 Unknown Distance
Num First Last Team Cat
49 Monica Delgado Kenosha Velosport Cycling 5
121 Macy Ziegelbauer 5
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
24 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling 4
Women's Open Unknown Distance
Num First Last Team Cat
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
14 Celine Stichert Kenosha Velosport Cycling 4
36 Olivia Davidson Kenosha Velosport Cycling 4
Cat 4 Unknown Distance
Num First Last Team Cat
31 Uriah Pittman Gelbbrucke - Spirit of Sport 4
24 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling 4
Cat 1/2 Unknown Distance
Num First Last Team Cat
46 Jeffrey Perkins 2
99 Alexander Riva Kenosha Velosport Cycling 2
185 Roderick DeJesus Northbrook Cycle Committee 2
Session: 3
Junior 9-14 Scratch
Num First Last Team Cat
57 Bennet Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling 5
70 Brayden Erickson Kenosha Velosport Cycling 5
49 Monica Delgado Kenosha Velosport Cycling 5
121 Macy Ziegelbauer 5
144 Hadley West Kenosha Velosport Cycling 5
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
Junior 15-18 Points
Num First Last Team Cat
49 Monica Delgado Kenosha Velosport Cycling 5
121 Macy Ziegelbauer 5
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
24 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling 4
Women's Open Points
Num First Last Team Cat
177 Anna Pearlman The Pony Shop 5
14 Celine Stichert Kenosha Velosport Cycling 4
36 Olivia Davidson Kenosha Velosport Cycling 4
Cat 4 Points
Num First Last Team Cat
31 Uriah Pittman Gelbbrucke - Spirit of Sport 4
24 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling 4
Cat 1/2/3 Points
Num First Last Team Cat
46 Jeffrey Perkins 2
99 Alexander Riva Kenosha Velosport Cycling 2
185 Roderick DeJesus Northbrook Cycle Committee 2