Tuesday Night - Salute to Military/Kilo Record Omnium

Field: Pro/1/2
Place Rider Team Field Number
1 Devin Hatch Team Wisconsin Cycling Pro/1/2 5
2 Tom Driver 606 Racing Pro/1/2 27
3 Kaz Milas Kenosha Velosport Cycling Pro/1/2 65
4 Carl Norris 606 Racing Pro/1/2 34
5 Alexander Riva Kenosha Velosport Cycling Pro/1/2 99
6 Robert Springer Kenosha Velodrome Racing LTD Team Pro/1/2 20
Field: Cat 3
Place Rider Team Field Number
1 Joaquin Medina garzon Hot Tubes Development Cycling Team Inc. Team Cat 3 6
2 Hunter Bailey Cat 3 93
3 Craig Billings Brazen Dropouts Team Cat 3 4
Field: Cat 4
Place Rider Team Field Number
1 Stephen Wunrow PSIMET Racing Team Cat 4 141
2 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling Cat 4 24
3 Barret Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling Cat 4 75
4 Jason McDowell Gelbbrucke - Spirit of Sport Team Cat 4 98
5 Nick Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling Team Cat 4 153
6 Uriah Pittman Gelbbrucke - Spirit of Sport Team Cat 4 31
7 Rit Booth Hampshire Cycle Club Cat 4 72
Field: Novice / Cat 5
Place Rider Team Field Number
1 Michael Becker Kenosha Velosport Cycling Novice / Cat 5 10
2 Ben Van Male Kenosha Velosport Cycling Novice / Cat 5 95
Field: Juniors 9 - 14
Place Rider Team Field Number
1 Oscar Garner George Garner Cyclery Juniors 9 - 14 140
2 Barret Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling Juniors 9 - 14 75
3 Liam Chentnik Kenosha Velosport Cycling Team Juniors 9 - 14 25
4 Sloan Becker Kenosha Velosport Cycling Juniors 9 - 14 22
5 Violet Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling Team Juniors 9 - 14 152
6 Bennet Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling Juniors 9 - 14 57
7 Anna Pearlman The Pony Shop Juniors 9 - 14 177
8 Leni Shelton Juniors 9 - 14 76
9 Graham Linquist Kenosha Velosport Cycling Juniors 9 - 14 41
10 Savannah Smith Kenosha Velosport Cycling Juniors 9 - 14 84
11 Wyatt Frey Juniors 9 - 14 51
12 Macy Ziegelbauer Juniors 9 - 14 121
13 Hadler Van Male Juniors 9 - 14 110
14 Hadley West Kenosha Velosport Cycling Juniors 9 - 14 144
Field: Juniors 15 - 18
Place Rider Team Field Number
1 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling Juniors 15 - 18 24
Field: Women Open and Cat 4/5
Place Rider Team Field Number
1 Stephen Wunrow PSIMET Racing Team Women Open and Cat 4/5 141
2 Kelan Fenters Kenosha Velosport Cycling Women Open and Cat 4/5 24
3 Barret Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling Women Open and Cat 4/5 75
4 Michael Becker Kenosha Velosport Cycling Women Open and Cat 4/5 10
5 Ben Van Male Kenosha Velosport Cycling Women Open and Cat 4/5 95
6 Jason McDowell Gelbbrucke - Spirit of Sport Team Women Open and Cat 4/5 98
7 Nick Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling Team Women Open and Cat 4/5 153
8 Uriah Pittman Gelbbrucke - Spirit of Sport Team Women Open and Cat 4/5 31
9 Rit Booth Hampshire Cycle Club Women Open and Cat 4/5 72
Field: Juniors 9 - 12
Place Rider Team Field Number
1 Oscar Garner George Garner Cyclery Juniors 9 - 12 140
2 Liam Chentnik Kenosha Velosport Cycling Team Juniors 9 - 12 25
3 Violet Spittlemeister Kenosha Velosport Cycling Team Juniors 9 - 12 152
4 Bennet Clinkingbeard Kenosha Velosport Cycling Juniors 9 - 12 57
5 Graham Linquist Kenosha Velosport Cycling Juniors 9 - 12 41
6 Wyatt Frey Juniors 9 - 12 51
7 Hadler Van Male Juniors 9 - 12 110
8 Hadley West Kenosha Velosport Cycling Juniors 9 - 12 144